Andrzej Majchrzyk mówi o swoich przejściach, przemyśleniach, lepszych i cięższych chwilach oraz ostatnich startach. Wywiad video dostępny dla wszystkich!

Artur Szudrowicz dla www.MojeCialo.com - krótki wywiad na temat wybranego, istotnego startu Artura w ostatnim czasie. Złoto na Diamond Cup w Czechach musiało być!

Sylwia Socha okrzyknięta "najpiękniejszą fitnesską" w Radomiu powie kilka słów o swoim starcie w zawodach NABBA 2017. Miss Fitness dla MojeCialo.com!

Ilona Świerk  nie poddaje się i mierzy wysoko. Forma pozwala jej na bardzo wiele! Tym samym pragnie reprezentować nasz kraj i wywieźć stamtąd złoto!

Ilona Świerk dzieli się emocjami i przemyśleniami po swoich ostatnich startach - Mistrzostwa Polski Federacji NAC oraz NABBA / WFF. Oglądajcie i udostępniajcie!

© 2020 MojeCialo.com Wszelkie prawa zastrzeżone || Treści zawarte na stronie MojeCialo.com mają charakter informacyjno - edukacyjny. Nie mogą być traktowane jako zalecenia lub porady lekarskie. Autorzy i/lub administracja nie ponoszą odpowiedzialności za wcielanie w życie informacji zamieszczonych na stronie. Wszelkie działania powinny być konsultowane ze specjalistą.

Please publish modules in offcanvas position.