Międzynarodowe Mistrzostwa Polski WBBF-WFF 2017 [zapowiedź]

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski WBBF-WFF już niebawem! 27.05.2017, Starogard Gdańsk (Miejska Hala Sportowa, Olimpijczyków Starogardzkich 1).

Zapraszamy na Międzynarodowe Mistrzostwa Polski WBBF-WFF w Starogardzie Gdańskim

Kolejne już Międzynarodowe Mistrzostwa Polski federacji WBBF-WFF Polska. Samo wydarzenie będzie nie lada gratką nie tylko dla zawodników i zawodniczek, ale i fanów sportów sylwetkowych. Tym bardziej, że z roku na rok odnotowuje się zwiększone zainteresowanie tego typu eventami. Nie da się ukryć, że zawody i tym samym wyłonienie najlepszych z najlepszych będzie bardzo dobrym zwieńczeniem ciężkiej pracy startujących. Kulturystyka i fitness to nie sezonowa atrakcja czy po prostu sport – to styl życia. Wszyscy, którzy myślą o udziale w jakichkolwiek zawodach przeprowadzają niezbędne przygotowania przez cały rok… Pot i łzy przelewane na każdym treningu, a także rygor żywieniowy. Efekty determinacji, ogromnego nakładu pracy i samodyscypliny są zdumiewające… A my możemy je zobaczyć już niebawem, bo 27.05.2017 w Starogardzie Gdańskim (OSiR na ul. Olimpijczyków Starogardzkich).

Całe wydarzenie rozpocznie się o godzinie 10:00 od Fitnessu Gimnastycznego Dzieci i Młodzieży. Na około godzinę 15:00 zaplanowano kategorie stricte sylwetkowe – Bodybuilding & Fitness. Całość planowo ma trwać od 10:00 do 20:00. Z racji międzynarodowego charakteru zawodów, można spodziewać się też nie lada wyzwań dla naszych zawodników, które najpewniej przełożą się na wnioski i doświadczenie. Człowiek zdobywa doświadczenie i wiedzę całe życie! Kulturystyka zaś to sztuka obserwacji i słuchana własnego organizmu. Nie da się ukryć, że jest to również bardzo dobra opcja na pokazanie się i tym samym bycie zauważonym. Jedno z tych wydarzeń, których jako fani żelastwa i pracy nad sylwetką nie możecie przegapić!

plakat - Międzynarodowe Mistrzostwa Polski WBBF - WFF 2017 Starogard Gdański

Podstawowe informacje:

Godzina i data rozpoczęcia: 27.05.2017, godz. 10:00 – 20:00
Miejsce: Miejska Hala Sportowa OSiR, ul. Olimpijczyków Starogardzkich 1, Starogard Gdański
Strona internetowa: www.wbbf-wff.pl
Facebook: www.facebook.com/Wbbf-Wff-Polska
Link do wydarzenia na FB: www.facebook.com/events/388459848212391/permalink/405995316458844/

Znany na tę chwilę panel sędziowski:

  • Marcin Jabłoński
  • Tomasz Binkowski
  • Grzegorz Zieliński
  • Maciej Jaśkiewicz
  • Andrzej Brzeziński

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski WBBF-WFF Starogard Gdański będą odbywały się w następujących kategoriach:

Kategorie meskie - Miedzynarodowe Mistrzostwa Polski 2017 Starogard Gdański

 

Kategorie damskie - Miedzynarodowe Mistrzostwa Polski 2017 Starogard Gdański

Cała impreza odbędzie się pod Patronatem Prezydenta Miasta Starogard Gdański. Nie zabraknie też pokazów sportowych uatrakcyjniających wydarzenie:

  • Strong Man (Sebastian Kurek)
  • Kick Boxing (Tomasz Janowicz)
  • Pole Dance (Lolli Pole Dance Gdańsk)
  • Boks (Łukasz Rusiewicz Team)
  • Pokaz sukien ślubnych „z pazurem” (Salon Ślubny Bianka)

Nad przebiegiem wszystkiego czuwa niezastąpiony i znany wszystkim zainteresowanym kulturystyką (i nie tylko) Wojciech Nadolski. Ponadto, konferansjer będący często gwarancją sukcesu – Eligiusz Grotha! Mamy nadzieję, że przyjemne będzie Wam się oglądało zarówno zaplanowane pokazy, jak i zmagania naszych sportowców, którzy niewątpliwie zaskoczą nas swoją formą. Zapraszamy!

 

Pin It