Trening FST-7 dla bardziej zaawansowanych adeptów, którzy chcą przełamać bariery, stagnację, zwiększyć masę i siłę mięśni oraz zapewnić sobie dłuższą pompę mięśniową.

Mięśnie brzucha można śmiało uznać za wizytówkę mężczyzny i zarazem obiekt zainteresowania kobiet. Należy pamiętać, że każda partia mięśniowa jest inna, więc i sposób treningu może się różnić. Grunt, by był  efektywny i dawał satysfakcję. Zatem jaki trening mięśni brzucha lubię najbardziej?

Kinesiotaping - czy to dobre narzędzie podczas urazów? Taśmowanie dynamiczne przez wielu jest uważane za niezwykle pomocne w różnych dyscyplinach sportu.

Rolowanie, czyli masaż mięsniowo - powięziowy zyskuje coraz większą popularność. Początkowo może boleć, ale... Nie zrażajcie się, bo naprawdę się przydaje i przede wszystkim działa!

Trening łydek jest często przeprowadzany "po łebkach". Wielu trenujących ma jednak kłopot z odpowiednim ich wyeksponowaniem. Tak, należą do dość opornych mięśni. Co robić by było lepiej?

Hipertrofia! Któż nie chciałby zbudować solidnej muskulatury i cieszyć się dużymi, silnymi mięśniami – prawda? Po coś w końcu ćwiczymy.

Trening mięśni nóg - wykonywać, dbać o technikę i cieszyć się wynikami. Jak połączyć bezpieczeństwo z maksymalnymi rezultatami?

Ból jest naturalnym sygnalizatorem, że coś dzieje się nie tak z naszym organizmem... Oczywiście nie zawsze oznacza to coś złego. A czy jak boli to rośnie?

© 2020 MojeCialo.com Wszelkie prawa zastrzeżone || Treści zawarte na stronie MojeCialo.com mają charakter informacyjno - edukacyjny. Nie mogą być traktowane jako zalecenia lub porady lekarskie. Autorzy i/lub administracja nie ponoszą odpowiedzialności za wcielanie w życie informacji zamieszczonych na stronie. Wszelkie działania powinny być konsultowane ze specjalistą.

Please publish modules in offcanvas position.