Reishi to grzyby bardzo szybko zyskujące na popularności za sprawą szerokich właściwości zdrowotnych. Wspierają też funkcje umysłowe i są jednym z produktów często wykorzystywanych w tzw. grzybowej kawie.

Kofeina niekoniecznie musi służyć wyłącznie pobudzeniu czy jako pomocniczny środek podczas redukcji tkanki tłuszczowej. Umiejętnie stosowana może wspierać budowanie masy mięśniowej i kształtowanie muskulatury.

 Nie każdemu zależy typowo na masie, redukcji czy sile - niektórych interesuje poprawa wytrzymałości, więc sprawdźcie co robić i co brać, aby poprawić wytrzymałość.

Cordyceps - adaptogen, który wspomaga wysiłek fizyczny, o którym być może nawet nie mieliście pojęcia. Sprawdźcie jak cordyceps, zwany maczużnikiem chińskim, pomoże w sporcie.

Kozieradka - jeden z częściej występujących składników boosterów testosteronu. Z powodzeniem wykorzystywana dawniej, cieszy się popularnością i dzisiaj. W czym tkwi jej moc?

Sen to gwarancja sukcesu - regeneracja jest filarem zdrowia i rezultatów wysiłkowych. Niestety jest mocno bagatelizowany, a do tego nie zawsze jest tak, jakbyśmy chcieli. Wobec tego jakie suplementy brać na sen i regenerację?

Tiamina  oraz jej pochodne - sulbutiamina i benfotiamina - to świetna opcja dla osób nakładających na siebie spore obciążenia zarówno fizyczne, jak też umysłowe. Sprzymierzeniec, który niejednokrotnie pobudził mnie do działania zwiększając również wydajność mojej pracy.

Piperyna - jeden z najpopularniejszych i najskuteczniejszych składników mocnych spalaczy tłuszczu. Dlaczego aktywny związek pieprzu jest tak znany i efektywny, jeśli chodzi o spalanie tłuszczu?

Tlenek azotu - związek mający multum zalet zarówno w aspekcie sportowym, jak i zdrowotnym. Przekonajcie się w czym może pomóc i z czym może wiązać się jego niedostatek.

Laktoferyna to nieoceniona pomoc, jeśli chcemy pozytywnie wpłynąć na stan zdrowia, odporność i samopoczucie. Świetnie komponuje się z probiotykami i maślanami, wspierając jelita.

© 2020 MojeCialo.com Wszelkie prawa zastrzeżone || Treści zawarte na stronie MojeCialo.com mają charakter informacyjno - edukacyjny. Nie mogą być traktowane jako zalecenia lub porady lekarskie. Autorzy i/lub administracja nie ponoszą odpowiedzialności za wcielanie w życie informacji zamieszczonych na stronie. Wszelkie działania powinny być konsultowane ze specjalistą.

Please publish modules in offcanvas position.