Suplementacja olejem MCT

Olej MCT - nieoceniony suplement dla sportowców i nie tylko. W sam raz na redukcję tkanki tłuszczowej, podbicie kalorii i podniesienie poziomu energii. Co jeszcze?

Jak działa kreatyna?

Kreatyna - jeden z najpopularniejszych, bezpiecznych i najlepiej przebadanych suplementów o wyjątkowo silnym wpływie anabolicznym. Jak działa i co warto wiedzieć?

Metformina

Metformina to ostatnimi czasy jeden z popularniejszych środków wykorzystywanych w sporcie i nie tylko. Warto mięc jednak na uwadze kilka kwestii...

Witamina B12 z korzyścią dla sportowca

Kompleks witamin B to coraz popularniejszy wybór u sportowców. Mało kto bierze jednak pod uwagę pojedyncze elementy wchodzące w jego skład. Jak działa B12?

Adaptogeny dla ciała i umysłu

Adaptogeny - środki pozwalające na poprawę funkcji umysłowych i jednocześnie podniesienie możliwości fizycznych. Podniesienie odporności na stres? Jasne! Sprawdź jak działają.

Cytryniec chiński (schisandra chinensis)

Cytryniec chiński (schisandra chinensis) to coraz częściej stosowany suplement z uwagi na działanie adaptogenne. Mało tego, okzuje się skuteczny względem poprawy funkcji umysłowych i możliwości fizycznych!