Sam nie prowadzę innych osób pod kątem diety, treningu czy suplementacji, a jedynie staram sie przekazać rzetelną wiedzę wszystkim zainteresowanym. Tym samym promować konkretny tryb życia. Nie martwcie się! Z czystym sumieniem mogę polecić inne, godne zaufania osoby, strony, pisma czy portale:

Logo pisma Sport dla Wszystkich SdW

Sport dla Wszystkich (SdW) - Magazyn z którym współpracuje się zarówno przyjemnie, jak i na profesjonalnym poziomie. W każdym numerze można znaleźć coś dla siebie, bez względu na to czy jest się początkującym trenującym, czy bardziej zaawansowanym adeptem siłowni. Trening, dieta, suplementacja, zdrowie, funkcjonowanie organizmu i wydarzenia sportowe. Informacje, które pozwalają na wzbogacenie wiedzy, zaspokojenie ciekawości i rozwój pasji. Rzetelne artykuły na wysokim poziomie. Zapraszamy co miesiąc do kiosków!

logo strony Julii Cichaczewskiej - z Julią pod prąd

Z Julią pod prąd - miejsce, w którym każdy uzyska rzetelne informacje z profesjonalnych, naukowych artykułów dotyczących funkcjonowania organizmu oraz problemów z nim związanych. Oficjalna strona absolwentki psychodietetyki Warszawskiego Uniwersytetu Humanistycznospołecznego, dyplomowanej trenerki personalnej z międzynarodową licencją trenerską IFBB COACH CARD i szkoleniowca IFAA, Julii Morawskiej. Moim zdaniem jedna z największych i wciąż rozwijających ekspertek, która łączy fachową wiedzę z praktyką dążąc jednocześnie do zachowania równowagi między formą sportową, a zdrowiem. Grunt to balans - "to co jesz albo karmi chorobę, albo ją zwalcza". Zapraszamy do artykułów, webinarów i... Gabinetu Psychodietetyki i Edukacji Żywieniowej w Lubinie (Unikatonia Concept Spa&Wellness)!

logo Mauricz Training Center - Jakub Mauricz

Mauricz.com / Mauricz Training Center - wiodąca marka na rynku szkoleniowym. Nie tylko szkolenia podstawowe z zakresu diety, suplementacji i metodyki treningowej, ale również specjalistyczne na wielu płaszczyznach względem funkcjonowania oraz traktowania swojego organizmu. Praca nad sylwetką to dbałość o najdrobniejsze szczegóły, praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy, a także odwrotnie, wdrażanie informacji popartych praktycznymi doświadczeniami. Profesjonalizm w połączeniu z pasją. Śledźcie ofertę, która stale się poszerza i bierzcie udział w przemyślanych i zaplanowanych w najdrobniejszych detalach szkoleniach, które pozwolą Wam nieustannie rozwijać się we właściwym kierunku.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

© 2020 MojeCialo.com Wszelkie prawa zastrzeżone || Treści zawarte na stronie MojeCialo.com mają charakter informacyjno - edukacyjny. Nie mogą być traktowane jako zalecenia lub porady lekarskie. Autorzy i/lub administracja nie ponoszą odpowiedzialności za wcielanie w życie informacji zamieszczonych na stronie. Wszelkie działania powinny być konsultowane ze specjalistą.

Please publish modules in offcanvas position.