Arginina jest jednym z bardziej znanych aminokwasów, szczególnie chętnie stosowanych przez osoby budujące masę mięśniową. Jest czołowym składnikiem boosterów tlenku azotu (NO) i głównie z tego względu zyskała taką popularność.

Ograniczanie aktywności fizycznej jest jednym z podstawowych błędów, doprowadzających do osłabienia odporności organizmu. Sprawdźcie jak aktywność działa na Waszą immunologię.

Omega-3 - zdrowe kwasy tłuszczowe, których nie może zabraknąć w suplementacji osoby aktywnej fizycznie i umysłowo. Nie bez powodu są jednym z najpopularniejszych suplementów zdrowotnych.

Kreatyna to suplement kojarzony głównie z budowaniem masy mięśniowej i podnoszeniem siły naszych mięśni. Oczywiście nie tylko, bo może się przydać wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z krótkim, intensywnym wysiłkiem fizycznym.

Beta alanina to jest z tych suplementów, o których swego czasu było głośno w środowisku sportowym. Wciąż cieszy się popularnością zarówno sportowców dyscyplin sylwetkowych, jak i wytrzymałościowych. Skuteczna, jeśli chodzi o poprawę parametrów fizycznych.

Wiele słyszymy o ginkgo biloba, ale nie zawsze wiemy o co tak naprawdę chodzi. Jakie korzyści płyną z jego stosowania?

Gotu kola - suplement wspierający zdrowie i funkcje umysłowe. Obadajcie jakie korzyści płyną ze stosowania ekstraktów!

Bacopa monnieri i zalety jej stosowania. Co tu dużo mówić... Dla zdrowia, ciała i umysłu. Dla sportowców i nietrenujących - dla każdego.

Boostery NO (tlenku azotu), to świetny dodatek w czasie budowania masy mięśniowej. Czym właściwie są i po co ci te przedtreningówki?

Ashwagandha - ceniona w sporcie i przy działaniach prozdrowotnych. Czy posiada właściwości, o których nie wiedzieliście?

© 2020 MojeCialo.com Wszelkie prawa zastrzeżone || Treści zawarte na stronie MojeCialo.com mają charakter informacyjno - edukacyjny. Nie mogą być traktowane jako zalecenia lub porady lekarskie. Autorzy i/lub administracja nie ponoszą odpowiedzialności za wcielanie w życie informacji zamieszczonych na stronie. Wszelkie działania powinny być konsultowane ze specjalistą.

Please publish modules in offcanvas position.