O mnie - Janusz Ziółkowski

Jestem pasjonatem i promotorem zdrowego, aktywnego trybu życia. Nie tylko pod kątem fizycznym, ale i umysłowym. Realizowanie swojej pasji oznacza tylko jedno: gwarancję zaangażowania w to, co się robi. Trening, odżywianie, suplementacja, tajniki funkcjonowania ludzkiego organizmu – wszystko to, składa się na podniesienie jakości życia. Jakości, którą oferuję przekazując swoją wiedzę w artykułach.

Z nieustającym zapałem, od ponad 12-tu lat, kompletuję i na bieżąco uaktualniam swoją wiedzę, korzystając z doświadczenia, szkoleń oraz kursów oferowanych przez najlepszych ekspertów w kraju. Przede wszystkim specjalizuję się w odżywianiu i suplementacji sportowej oraz prozdrowotnej. Nie stronię jednak od tematów związanych z biomechaniką i metodyką treningową. Moja wiedza bierze się z naukowych źródeł i publikacji, którą w skondensowanej, przystępnej formie przedstawiam na www.MojeCialo.com

Napisałem przeszło 300 artykułów publikowanych na łamach jednego z najlepszych magazynów związanych z odżywianiem i wspomaganiem w sportach siłowych oraz sylwetkowych – SdW („Sport dla Wszystkich”). Znajduję się też w składzie redakcyjnym pisma.

Publikowałem i współpracowałem przy artykułach dla znanych magazynów oraz czołowych firm związanych ze wspomaganiem zdrowia i wysiłku fizycznego: CKM, Focus, Trec Magazine (Trec Nutrition), Vitaminshop Magazine, Activlab.

Byłem założycielem i redaktorem naczelnym elektronicznego wydania BodyBuilding Magazine Polska (BB-mag), poprzez które propagowałem rzetelną wiedzę oraz wydarzenia sportowe. W ramach projektu kontaktowałem się i przeprowadzałem wywiady z najlepszymi sportowcami świata kulturystyki oraz fitness.

Na przestrzeni 10-ciu lat konsultowałem i planowałem materiały dostępne na wielu, popularnych blogach i portalach branżowych w Polsce.

Mam nadzieję, że MojeCialo.com będzie narzędziem, które wskaże odpowiedni kierunek, posłuży do podniesienia jakości Waszego życia i uprości drogę do realizacji założonych celów.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

© 2020 MojeCialo.com Wszelkie prawa zastrzeżone || Treści zawarte na stronie MojeCialo.com mają charakter informacyjno - edukacyjny. Nie mogą być traktowane jako zalecenia lub porady lekarskie. Autorzy i/lub administracja nie ponoszą odpowiedzialności za wcielanie w życie informacji zamieszczonych na stronie. Wszelkie działania powinny być konsultowane ze specjalistą.

Please publish modules in offcanvas position.