O mnie - Janusz Ziółkowski


Nazywam się Janusz Ziółkowski

 

Część z Was być może kojarzy mnie lub moje artykuły. Niektóre z nich mieliście (i wciąż macie) okazję czytać w magazynach drukowanych, elektronicznych lub na różnych portalach branżowych. Organizm ludzki jest najbardziej złożonym i zarazem najbardziej tajemniczym mechanizmem. Wciąż jest tak wiele do odkrycia, a ja wciąż jestem głodny wiedzy... Właśnie dzięki temu jestem w stanie łączyć pasję z pracą. Uwielbiam to co robię – dzielić się wiedzą i tym samym przekazywać informacje, które być może zmienią Wasze życia (tak jak wcześniej moje).

Tajnikami ludzkiego organizmu interesowałem się już od liceum. Byłem zagorzałym pasjonatem z ambicją i głodem wiedzy, co w sumie się nie zmieniło. Wkrótce po zakończeniu liceum w klasie o rozszerzonym profilu biologicznym rozpocząłem współpracę z magazynem SdW (Sport dla Wszystkich), który regularnie, miesiąc w miesiąc, publikował moje artykuły z zakresu odżywiania, metodyki treningowej, suplementacji i zdrowia. Oczywiście pozostałem członkiem składu redakcyjnego. Minęło już wiele lat, a ja wciąż wzbogacam swoją wiedzę i dzielę się nią na łamach pisma. Widząc tytuły swoich tekstów na okładkach czuję się tak, jakbym sam się na nich znalazł – to bardzo miłe uczucie. Z kolei Wasze zadowolenie z treści tam prezentowanych jest największą nagrodą – przyjemne z pożytecznym.

Jak w ogóle znalazłem się w tym świecie? Prosta i wręcz banalna sprawa. Pewnie wielu z Was miało podobnie. Szukałem pomocy dla siebie i trafiłem na jedno z for dyskusyjnych. Wprowadziłem zmiany w swoim życiu, inspirowany wytrwałością udzielających się tam osób. W tym samym czasie zapragnąłem pomagać innym, tak jak pomagano mi. Wiadomo, nie mogłem tego realizować bez wzbogacenia swojej wiedzy, którą szlifuję po dziś dzień.

Staram się czerpać z badań, literatury i prasy naukowej, artykułów osób, które uważam za autorytety, webinarów oraz różnego rodzaju szkoleń. Wszelkie informacje analizuję i staram się potwierdzać. Można powiedzieć, że kieruję się mottem „rzetelnie i z pasją”.

A propos wspomnianego motta… Było to główne założenie mojego własnego projektu. Nadszedł taki dzień, że zapragnąłem doświadczyć jak to jest mieć coś swojego. Ruszyłem z magazynem BodyBuilding Magazine Polska, który ukazywał się w formie elektronicznej i bezpłatnej do pobrania. Na swojej drodze poznałem wiele interesujących osób, z którymi miałem coś wspólnego. Wsparli projekt swoją wiedzą i czasem, za co ogromnie dziękuję. Poza artykułami, opublikowałem tam wiele wywiadów ze znanymi sportowcami sylwetkowymi z Polski i zza granicy – m.in. Andrzej Majchrzyk, Robert Burneika, Oksana Grishina, Valeria Ammirato, Larissa Reis, Ingrid Romero,  Gal Ferreira Yates czy Flex Wheeler. 

Po zakończeniu projektu, ruszyłem ze stroną MojeCialo.com, która obecnie może służyć Wam jako narzędzie do zmiany stylu życia. Można cieszyć się jednocześnie dobrym zdrowiem i nienaganną sylwetką. To nie bajka, dbałość o zdrowie jest fundamentem sylwetki, wyników sportowych i dobrego samopoczucia.

Z moimi artykułami mogliście / możecie się spotkać między innymi w / na:

Nie wspominając już o licznych konsultacjach w zakresie treści czy planowania materiałów przydatnych czytelnikom na branżowych portalach internetowych. Dziękuję za pozytywne wiadomości świadczące o tym, że moja praca i zarazem pasja wskazały Wam właściwy kierunek oraz pozwoliły zmienić życie na lepsze. Może w przyszłości przeczytacie moje artykuły jeszcze w innych miejscach… Kto wie co przyniesie jutro.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

© 2020 MojeCialo.com Wszelkie prawa zastrzeżone || Treści zawarte na stronie MojeCialo.com mają charakter informacyjno - edukacyjny. Nie mogą być traktowane jako zalecenia lub porady lekarskie. Autorzy i/lub administracja nie ponoszą odpowiedzialności za wcielanie w życie informacji zamieszczonych na stronie. Wszelkie działania powinny być konsultowane ze specjalistą.

Please publish modules in offcanvas position.