MojeCialo.com to miejsce, w którym wzbogacisz swoją wiedzę. Przede wszystkim jednak nauczysz się jak działać, aby realizować swoje cele. Rzetelna wiedza dla osób, które chcą zrozumieć swój organizm, a także pracować nad swoją sylwetką. Wszystko przy jednoczesnym zadbaniu o swoje zdrowie. Ciekawostki? Wskazówki? Luźne wpisy ukazujące, że nie jesteś sam w swoich obawach i wątpliwościach? Mamy to! Zapraszamy do lektury wpisów. Rzetelnie i z pasją, więc zapraszamy do dzielenia się dostępnymi treściami!

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa strony: www.mojecialo.com/mapa-strony

O autorze: www.mojecialo.com/o-mnie-janusz-ziolkowski

Koncepcja MojeCialo.com - kilka słów przekazu

Wiele osób nawet nie zdaje sobie sprawy, że można (a nawet należy) połączyć estetyczną sylwetkę z dobrym zdrowiem. Tak, to możliwe. Oczywiście wymaga znacznie większej pracy i wytrwałości, ale uwierzcie, opłaca się. Domeną współczesnego, zabieganego społeczeństwa jest obsesja na punkcie czasu. Chcemy rezultatów, ale w jak najkrótszym czasie. Cóż, trudno się temu dziwić. Chcecie zmienić swoje życie? Zadbajcie o siebie od podstaw, kompleksowo i krok po kroku. Dieta to nie tylko warzywa, niemal pusty talerz czy ograniczenie kalorii do minimum. Istnieją różne systemy żywieniowe, różne drogi. Każdy musi znaleźć swoją i się jej trzymać. Sport i walka o sylwetkę, zdrowie czy poprawę rezultatów fizycznych to przede wszystkim sztuka konsekwencji, cierpliwości oraz obserwacji. Da się zmaksymalizować osiągi i skrócić czas, ale trzeba wiedzieć w jaki sposób. Nie należy też popadać w skrajność. Pamiętajcie, organizm to ogromny i skomplikowany mechanizm, a naszym zadaniem jest ustawienie wszystkiego na odpowiednie tory, aby wyciągnąć maksymalny potencjał ze swoich starań. Ciało to nie tylko wygląd zewnętrzny. Poza sylwetką, można jeszcze zadbać o samopoczucie, komfort psychiczny, funkcje umysłowe - o zdrowie fizyczne i psychiczne. Czyś kompleksowe podejście nie brzmi fantastycznie? Znacie już odpowiedź, możecie mieć wszystko, ale z odpowiednim przygotowaniem i podejściem. Wiedza kluczem do sukcesu.

Czego możesz się spodziewać po MojeCialo.com?

Znajdziecie tutaj mniej lub bardziej zaawansowane teksty z zakresu funkcjonowania ludzkiego organizmu i oddziaływania na niego poprzez odżywianie, aktywność fizyczną (trening) oraz suplementację. Pamiętajcie, nie tylko sylwetka, ale również umysł, zdrowie, samopoczucie. Kompleksowe podejście jest kluczem do sukcesu. Bez odpowiedniej wiedzy czy jakichkolwiek podstaw, realizacja celu będzie wręcz niemożliwa. Dla głodnych informacji i rozwoju, czasem będą zamieszczane wpisy zapowiadające szkolenia, webinary czy inne istotne wydarzenia, co do których mam pewność, że będą dla Was przydatne. Podobnie w przypadku recenzji wartościowych pozycji książkowych.

Niektórzy z Was szukają szybkich odpowiedzi na konkretne pytania i nie zagłębiają się w kwestie typu "dlaczego jest tak, a nie inaczej". Szybkie pytanie i szybka odpowiedź. Nic w tym złego. Często jest tak, że nie interesuje nas przebieg mechanizmu działania określonego suplementu, a jedynie korzyści płynące z jego stosowania. Dlatego też znajdą się tutaj artykuły zarówno dla szukających odpowiedzi, jak i dla głodnych wiedzy.

Zawarta tutaj wiedza przydała Wam się do czegoś? Może spodobał się konkretny artykuł? Komentujcie, udostępniajcie i polecajcie - niech skorzysta na tym więcej osób. Z czasem tekstów będzie coraz więcej! Pamiętajcie: "Twoje pożywienie powinno być lekarstwem, a Twoje lekarstwo pożywieniem".

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

© 2020 MojeCialo.com Wszelkie prawa zastrzeżone || Treści zawarte na stronie MojeCialo.com mają charakter informacyjno - edukacyjny. Nie mogą być traktowane jako zalecenia lub porady lekarskie. Autorzy i/lub administracja nie ponoszą odpowiedzialności za wcielanie w życie informacji zamieszczonych na stronie. Wszelkie działania powinny być konsultowane ze specjalistą.

Please publish modules in offcanvas position.