Ilona Świerk - plany startowe 2017

Ilona Świerk  nie poddaje się i mierzy wysoko. Forma pozwala jej na bardzo wiele! Tym samym pragnie reprezentować nasz kraj i wywieźć stamtąd złoto!

Ilona Świerk ostatnio powiedziała nam jak się czuła po startach w Mistrzostwach Polski Federacji NAC oraz Federacji NABBA / WFF. Była porażka, która dała ogromnego motywacyjnego kopa. Następnie wielka rehabilitacja i nie mniej znaczące zwycięstwo! Wciąż ma wiele planów, wie czego chce i do czego dąży. Nic dziwnego, bo formę ma w tym roku fenomenalną! Sprawdźcie dzie chciałaby wystartować w tym roku... A może chcecie pomóc jej realizować plany i wspomóc w reprezentowaniu kraju na arenie międzynarodowej?

Przydatne linki

Ilona Świerk o swoich planach startowych na rok 2017

 

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

© 2020 MojeCialo.com Wszelkie prawa zastrzeżone || Treści zawarte na stronie MojeCialo.com mają charakter informacyjno - edukacyjny. Nie mogą być traktowane jako zalecenia lub porady lekarskie. Autorzy i/lub administracja nie ponoszą odpowiedzialności za wcielanie w życie informacji zamieszczonych na stronie. Wszelkie działania powinny być konsultowane ze specjalistą.

Please publish modules in offcanvas position.