Adaptogeny dla ciała i umysłu

Kategoria: Suplementacja

Adaptogeny - środki pozwalające na poprawę funkcji umysłowych i jednocześnie podniesienie możliwości fizycznych. Podniesienie odporności na stres? Jasne! Sprawdź jak działają.

Czytaj więcej: Adaptogeny dla ciała i umysłu

Cytryniec chiński (schisandra chinensis)

Kategoria: Suplementacja

Cytryniec chiński (schisandra chinensis) to coraz częściej stosowany suplement z uwagi na działanie adaptogenne. Mało tego, okzuje się skuteczny względem poprawy funkcji umysłowych i możliwości fizycznych!

Czytaj więcej: Cytryniec chiński (schisandra chinensis)

Kwas alfa liponowy - suplementcja ALA

Kategoria: Suplementacja

Kwas alfa liponowy (ALA), to suplement wykazujący niezwykle pozytywny wpływ nie tylko na nasze zdrowie, ale również względem poprawy możliwości wysiłkowych i kształtowania sylwetki.

Czytaj więcej: Kwas alfa liponowy - suplementcja ALA

Astaksantyna - przydatna każdemu?

Kategoria: Suplementacja

Astaksantyna - wiodący związek w grupie karotenoidów, który sprzyja wielu korzystnym procesom organizmu, a do tego przysłuży się naszym mięśniom. W jaki sposób?

Czytaj więcej: Astaksantyna - przydatna każdemu?

PQQ - mitochondria, energia i nie tylko

Kategoria: Suplementacja

PQQ - nowy wymiar mocy? Doładowanie dla mitochondriów ułatwiający ogrom spraw i przybliżający nas do celu. Jak to w ogóle wygląda?

Czytaj więcej: PQQ - mitochondria, energia i nie tylko

Probiotyki - pozytywy stosowania

Kategoria: Suplementacja

Probiotyki i tym samym dbałość o jelita oraz optymalną florę bakteryjną to klucz do sukcesu na wielu płaszczyznach. Samopoczucie, zdrowie, sylwetka... Od jelit powinno się zacząć realizowanie każdego celu.

Czytaj więcej: Probiotyki - pozytywy stosowania