O MojeCialo.com

MojeCialo.com to miejsce, w którym wzbogacisz swoją wiedzę. Przede wszystkim jednak nauczysz się jak działać, aby realizować swoje cele. Rzetelna wiedza dla osób, które chcą zrozumieć swój organizm, a także pracować nad swoją sylwetką. Wszystko przy jednoczesnym zadbaniu o swoje zdrowie. Ciekawostki? Wskazówki? Luźne wpisy ukazujące, że nie jesteś sam w swoich obawach i wątpliwościach? Mamy to! Zapraszamy do lektury wpisów. 

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Mapa strony: www.mojecialo.com/mapa-strony

Koncepcja MojeCialo.Com, czyli jak to wszystko się zaczęło...

To nie kolejny badziewny portal prezentujący te same, ogólnikowe, nic nie wnoszące treści... Ile czasu szukałeś czegoś rzetelnego i odpowiedniego dla siebie? Tematyka wcale nie jest taka ciasna jak mogłoby się wydawać. Są strony, portale, blogi, które naprawdę cechują się ogromną wartością merytoryczną, a są i takie, które poza ilością tekstów nie mają zupełnie nic. MojeCialo.com to miejsce, gdzie będziesz mógł czuć się zaciekawiony, zaintrygowany i zadowolony. Ciekawostki i rzetelna wiedza dla absolutnie początkujących, jak też bardziej zaawansowanych trenujących czy osób pragnących po prostu poprawić zdrowie.

Wielu z Was pewnie kojarzy mój projekt pisma w formie elektronicznej, BodyBuilding Magazine Polska (bb-mag), w którym to pełniłem też funkcję naczelnego. Jedni pamiętają artykuły, inni wywiady (może poznajecie się na okładce?), część konkursy czy testy suplementów. A do jeszcze innych zapewne nie dotarło nawet info o istnieniu magazynu. Nic nie szkodzi! Ja sobie tu pogadam, a Wy czytajcie albo i nie. Istotne jest, że właśnie od tego wszystko się zaczęło i to były poniekąd dobre czasy… To właśnie tutaj tak naprawdę zobaczyłem jak to jest prowadzić coś swojego, na swoich zasadach, a jednocześnie musieć stawiać czoła wszelkim przeciwnościom stojącym na drodze. To właśnie tutaj nabyłem spory procent pewności siebie i zarazem wiary w człowieka. Dlaczego? Prosta sprawa… Początkowo byłem do tego wszystkiego dość sceptycznie nastawiony. Z czasem wiele zaczęło się zmieniać. Jednak mimo początkowego nastawienia znalazły się osoby, które chciały współtworzyć projekt. Osoby, które mimo napiętego grafiku znajdowały czas, aby dzielić się wiedzą czy chociaż podesłać naprawdę wartościowe materiały. Dawali sporo od siebie nie oczekując nic w zamian. Znalazły się też osoby, które udzielały wywiadów mimo że szykowały się akurat do zawodów, a ostra redukcja naprawdę dawała im się we znaki. Szacun!

{gallery}bbm{/gallery}

Zmierzam do tego, że ze wszystkiego należy wyciągać wnioski i niemal każda sytuacja, z jaką się spotykamy na drodze do celu, jest w stanie czegoś nas nauczyć. Nie od dziś wiadomo, że porażki najlepiej kształtują charakter. By uniknąć ponownego bólu czy rozczarowania stajemy na głowie żeby nie popełniać tych samych błędów. Dzięki temu postanowiłem z jeszcze większym naciskiem rozwijać swoją wiedzę i dzielić się nią nieco innymi drogami. Rzecz jasna minęło już ładnych parę lat, każdy się rozwinął, wiedza poszła do przodu, zwiększył się pewnie i apetyt na informacje. Mogę też z czystym sumieniem zagwarantować, że rozwijam się nieustannie każdego dnia (pewnie tak jak i Wy). Z grubsza w ten właśnie sposób powstała wizja strony. Mam nadzieję, że z równym zaangażowaniem i entuzjazmem będziecie śledzić moje poczynania w nowym projekcie. Tym samym zapraszam do dzielenia się dostępnymi na stronce materiałami! ;) A co będzie dalej… To zależy.

Pin It