W razie zainteresowania współpracą z www.MojeCialo.com napisz tutaj: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Sam nie prowadzę innych osób pod kątem diety, treningu czy suplementacji, a jedynie staram sie przekazać rzetelną wiedzę wszystkim zainteresowanym. Tym samym promować konkretny tryb życia. Niemniej jednak, z czystym sumieniem mogę polecić inne, godne zaufania osoby, strony, pisma czy portale:

sdw - Sport dla Wszystkich - MojeCialo.com

Sport dla Wszystkich (SdW) - Magazyn z którym współpracuje się zarówno przyjemnie, jak i na profesjonalnym poziomie. W każdym numerze można znaleźć coś dla siebie, bez względu na to czy jest się początkującym trenującym, czy bardziej zaawansowanym adeptem siłowni. Trening, dieta, suplementacja, zdrowie, funkcjonowanie organizmu i wydarzenia sportowe. Informacje, które pozwalają na wzbogacenie wiedzy, zaspokojenie ciekawości i rozwój pasji. Rzetelne artykuły na wysokim poziomie. Zapraszamy co miesiąc do kiosków!

Julia Cichaczewska - z Julią pod prąd - MojeCialo.com

Z Julią pod prąd - miejsce, w którym każdy uzyska rzetelne informacje z profesjonalnych, naukowych artykułów dotyczących funkcjonowania organizmu oraz problemów z nim związanych. Oficjalna strona absolwentki psychodietetyki Warszawskiego Uniwersytetu Humanistycznospołecznego, dyplomowanej trenerki personalnej z międzynarodową licencją trenerską IFBB COACH CARD i szkoleniowca IFAA, Julii Cichaczewskiej. Moim zdaniem jedna z największych i wciąż rozwijających ekspertek, która łączy fachową wiedzę z praktyką dążąc jednocześnie do zachowania równowagi między formą sportową, a zdrowiem. Grunt to balans - "to co jesz albo karmi chorobę, albo ją zwalcza". Zapraszamy do artykułów i webinarów!

mauricz logo

Mauricz.com / Mauricz Training Center - wiodąca marka na rynku szkoleniowym. Nie tylko szkolenia podstawowe z zakresu diety, suplementacji i metodyki treningowej, ale również specjalistyczne na wielu płaszczyznach względem funkcjonowania oraz traktowania swojego organizmu. Praca nad sylwetką to dbałość o najdrobniejsze szczegóły, praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy, a także odwrotnie, wdrażanie informacji popartych praktycznymi doświadczeniami. Profesjonalizm w połączeniu z pasją. Śledźcie ofertę, która stale się poszerza i bierzcie udział w przemyślanych i zaplanowanych w najdrobniejszych detalach szkoleniach, które pozwolą Wam nieustannie rozwijać się we właściwym kierunku.

Author: Redakcja MojeCialo.comWebsite: www.mojecialo.com
Portal dostarczający wiedzę na temat sposobów łączenia formy ze zdrowiem
O AUTORZE
Portal na którym znajdziesz przydatne informacje na temat odżywiania, suplementacji, metodyki treningowej, zdrowia oraz sportów siłowych, sylwetkowych i nie tylko! Grunt to solidne podstawy wiedzy i rozwój pasji! Ciesz się jednocześnie formą i zdrowiem!

Facebook